WP-Members 2.5.0 - en to pl translation catalogue (200 entries)

en: %d users were activated.
pl: %d użytkowników zostało aktywowanych.

en: (Email cannot be removed)
pl: (Email nie może być usunięty)

en: (Note: Email is always mandatory. and cannot be changed.)
pl: (Info: Email jest zawsze obowiązkowy i nie może być zmieniany.)

en: (The email field is mandatory and cannot be removed)
pl: (Email jest obowiązkowy i nie może zostać usunięty)

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate this user?
pl: Aktywuj użytkownika?

en: Activated?
pl: Aktywowany?

en: Add
pl: Dodaj

en: Add New
pl: Dodaj

en: Add/Delete
pl: Dodaj/Usuń

en: Address 1
pl: Adres

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Begin using the site.
pl: Zapraszamy do zapoznanania się ze stroną.

en: Bio
pl: O sobie

en: Black Glass
pl: Czarne szkło

en: Block Pages by default
pl: Domyślnie blokuj strony

en: Block Posts by default
pl: Domyślnie blokuj posty

en: Bulk Actions
pl: Funkcje dla zaznaczonych rekordów

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Checked?
pl: Zaznaczone?

en: Choose Theme
pl: Wybierz styl

en: Choose a Username
pl: Wybierz nazwę użytkownika

en: City
pl: Miasto

en: Clean
pl: Minimalistyczny

en: Clear Form
pl: Wyczyść formularz

en: Click here to continue.
pl: Kliknij aby kontynuować.

en: Click here to logout.
pl: Kliknij aby wylogować

en: Click here to reset
pl: Kliknij aby zresetować hasło

en: Congratulations! Your registration was successful.<br /><br />You may now login using the password that was emailed to you.
pl: Gratulacje! Rejestracja przebiegła pomyślnie.<br /><br />Możesz teraz się zalogować używając hasła które zostało wysłane do Ciebie emailem.

en: Country
pl: Państwo

en: Custom
pl: Dostosowany

en: Custom CSS:
pl: Twój plik CSS:

en: Day Phone
pl: Telefon

en: Delete
pl: Usuń

en: Determine which fields will display and which are required.  This includes all fields, both native WP fields and WP-Members custom fields.
pl: Wskaż które pola mają być wyświetlane i które wymagane. Dotyczy wszystkich pól, natywnych pól WP oraz dodatkowych pól WP-Members.

en: Dialogs
pl: Komunikaty

en: Dialogs and Error Messages
pl: Informacje o błędach i komunikaty

en: Display?
pl: Wyświetl?

en: Edit My Information
pl: Edytuj moje informacje

en: Edit Your Information
pl: Edytuj swoje dane

en: Either the username or email address do not exist in our records.
pl: Nazwa użytkownika lub email nie występuje w naszej bazie danych.

en: Email is registered
pl: Zajęty adres email

en: Existing users Login
pl: Logowanie

en: Expires
pl: Wygasa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field Label
pl: Opis pola

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: First Name
pl: Imię

en: Follow
pl: Obserwuj

en: For checkbox, stored value if checked:
pl: Dla checkbox'ów, wartość jeśli zaznaczony:

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Holds new registrations for admin approval
pl: Wstrzymaj nowych użytkowników do akceptacji admina

en: IP @ registration
pl: IP z rejestracji

en: If you find this plugin useful, please consider a %s donation %s
pl: Jeżeli podoba Ci się tak wtyczka, prosimy o dobrowolne %s wsparcie finansowe %s

en: If you find this plugin useful, please consider making a donation
pl: Jeżeli podoba Ci się tak wtyczka, prosimy o dobrowolne wsparcie finansowe

en: Ignores WP-Members warning messages in the admin panel
pl: Ignoruj ostrzeżenia WP-Members w panelu administracyjnym

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Leaving this set to full text allows anyone to read your protected content in an RSS reader. Changing this to Summary prevents this as your feeds will only show summary text.
pl: Pozostawienie tego ustawienia pozwala komukolwiek na podejrzenie zawartości chronionych wpisów poprzez kanał RSS. Zmiana tego ustawienia spowoduje wyświetlenie w kanale RSS tylko krótkiego wstępu.

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login Failed!
pl: Nieudane logowanie!

en: Login Failed!<br />You entered an invalid username or password.
pl: Błąd logowania!<br />Podano nieprawidłową nazwę użytkonwnika lub hasło.

en: Login Status
pl: Status

en: Manage Fields
pl: Zarządzaj polami formularza

en: Manage Options
pl: Zarządzaj ustawieniami

en: Manage reCAPTCHA Options
pl: Ustawienia reCAPTCHA

en: Members Area URL:
pl: Adres części serwisu dla zarejestrowanych

en: Moderate registration
pl: Moderowanie rejestracji

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Users Registration
pl: Rejestracja nowego użytkownika

en: New user registration for %s
pl: Nowa rejestracja w %s

en: No
pl: Nie

en: No users matched your criteria
pl: Brak użytkowników spełniających wybrane kryteria

en: Note: Pages can still be individually blocked or unblocked at the article level
pl: Info: Będzie można niezależnie dopasować to ustawienie dla indywidualnej strony

en: Note: Posts can still be individually blocked or unblocked at the article level
pl: Info: Będzie można niezależnie dopasować to ustawienie dla indywidualnego wpisu

en: Note: This will not cause an error for the end user, as only displayed fields are validated. However, you should still check that your displayed and required fields match up. Mismatched fields are highlighted below.
pl: Info: Nie spowoduje to błędu widocznego dla użytkownika, ponieważ walidowane są tylko wyświetlone pola - aczkolwiek powinno się sprawdzić czy pola określone jako wymagane są wyświetlane. Niepasujące pola są poniżej podświetlone.

en: Notify admin
pl: Powiadomienia dla admina

en: Option Name
pl: Nazwa pola

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Options
pl: Opcje

en: Password
pl: Hasło

en: Password changes
pl: Zmiana hasła

en: Password reset
pl: Resetowanie hasła

en: Password reset for %s
pl: Resetowanie hasła dla %s

en: Password successfully changed!<br /><br />You will need to re-login with your new password.
pl: Twoje hasło zostało zmienione!<br /><br />Musisz teraz zalogować się ponownie używając nowego hasła.

en: Password successfully reset!<br /><br />An email containing a new password has been sent to the email address on file for your account. You may change this random password then re-login with your new password.
pl: Hasło zostało zresetowane.<br /><br />Nowe hasło zostało wysłane na adres email podany przy rejestracji. Po zalogowaniu możesz zmienić wygenerowane hasło na bardziej przyjazne.

en: Passwords did not match
pl: Niezgadzające się hasła

en: Passwords did not match.<br /><br />Please try again.
pl: Podane hasła różnią się.<br /><br />Prosimy spróbować ponownie.

en: PayPal Settings
pl: Ustawienia PayPal

en: Please do not reply to this address
pl: Prosimy nie odpisywać na ten adres

en: Please indicate that you have read and agree to the %s Terms of Service %s
pl: Zapoznałem/am się i zgadzam się na %s Warunki użytkowania %s

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Red
pl: Czerwony

en: Register Page URL:
pl: Adres formularze rejestracji:

en: Registered
pl: Rejestracja

en: Registration completed
pl: Zakończona rejestracja

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Repeat Password
pl: Powtórz hasło

en: Required field
pl: Pole wymagane

en: Required?
pl: Wymagane?

en: Reset Forgotten Password
pl: Przypomnienie hasła

en: Reset Password
pl: Przypomnienie hasła

en: Restricted post (or page), displays above the login/registration form
pl: Tekst wyświetlany we wpisie lub stronie nad formularzem do logowania / rejestracji

en: Sends email to admin for each new registration?
pl: Wysłać email do admina po każdej rejestracji?

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings were saved, but you have required fields that are not set to display!
pl: Ustawienia zostały zapisane, ale pozostały niewidoczne pola które są zaznaczone jako wymagane!

en: Show excerpts
pl: Pokaż fragmenty

en: Shows excerpted content above the login/registration on both Posts and Pages
pl: Pokaż fragmenty zawartości powyżej formularza logowania/rejestracji we wpisach i stronach

en: Sorry, %s is a required field.
pl: Przepraszamy, ale %s jest wymaganym polem.

en: Sorry, that email address already has an account.<br />Please try another.
pl: Przepraszamy, ten adres email jest już zarejestrowany.<br />Prosimy o wpisanie innego.

en: Sorry, that username is taken, please try another.
pl: Przepraszamy, wybrana nazwa użytkownika jest już zajęta, spróbuj wybrać inną nazwę.

en: Sorry, username is a required field
pl: Przepraszamy, nazwa użytkownika jest wymagana.

en: State
pl: Województwo

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscriptions
pl: Subskrypcja

en: TOS
pl: WU

en: Terms of Service (TOS)
pl: Regulamin serwisu

en: Thank you for registering for %s
pl: Dziękujemy za rejestrację w %s

en: Thank you for registering for %s. Your registration has been received and is pending approval.
pl: Dziękujemy za rejestrację w %s. Twoje zgłoszenie zostało odebrane i jest przekazane do akceptacji.

en: Thank you for using WP-Members! You are using version
pl: Dziękujemy za używanie WP-Members! Używasz wersji

en: The CAPTCHA solution was incorrect.
pl: Wpisany kod CAPTCHA jest nieprawidłowy.

en: The following user registered for %s
pl: Podany użytkownik zarejestrował się w %s

en: The parameters to verify were incorrect
pl: Parametry do weryfikacji są niepoprawne

en: The reCAPTCHA server was not reached.  Please try to resubmit.
pl: Nie można się połączyć z serwerem reCAPTCHA.  Proszę spróbować ponownie za chwilę.

en: There was an error with the CAPTCHA form.
pl: Nieprawidłowy kod CAPTCHA.

en: This content is restricted to site members.  If you are an existing user, please login.  New users may register below.
pl: Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych osób. Jeżeli jesteś zarejestrowany/a, prosimy o zalogowanie się. Nowi użytkownicy mogą się zarejestrować poniżej.

en: This is an automated message from %s
pl: Ta wiadomość jest wygenerowana automatycznie przez %s

en: This setting allows a link on the /wp-login.php page to register using the WP native registration process thus circumventing any registration you are using with WP-Members. In some cases, this may suit the users wants/needs, but most users should uncheck this option. If you do not change this setting, you can choose to ignore these warning messages under WP-Members Settings.
pl: To ustawienie pozwala rejestrować się użytkownikom na stronie /wp-login.php przez natywne procesy rejestracji WP. W niektórych sytuacjach może okazać się to przydatne, ale w większości wypadków polecamy wyłączenie tej opcji. Jeśli nie chcesz jej wyłączać, możesz wybrać ignorowanie tego komunikatu w ustawieniach WP-Members.

en: This setting allows any users to comment, whether or not they are registered. Depending on how you are using WP-Members will determine whether you should change this setting or not. If you do not change this setting, you can choose to ignore these warning messages under WP-Members Settings.
pl: To ustawienie pozwala dodawać komentarze nawet niezarejestrowanym użytkownikom. Ustawienie to powinno się dostosować do tego jaki masz zamiar wykorzystywania wtyczki WP-Members. Jeśli nie chcesz tego zmieniać, możesz wybrać ignorowanie tego komunikatu w ustawieniach WP-Members.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Turn off registration
pl: Wyłączenie rejestracji

en: Turns off the registration process, only allows login
pl: Wyłącz rejestrację, pozwól tylko na logowanie już zarejestrowanym użytkownikom.

en: Turns on CAPTCHA for registration
pl: Włącza CAPTCHA przy rejestracji

en: Update Dialogs
pl: Zapisz komunikaty

en: Update Fields
pl: Zapisz pola

en: Update Password
pl: Zmień hasło

en: Update Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Update reCAPTCHA Settings
pl: Zapisz ustawienia reCAPTCHA

en: Use reCAPTCHA
pl: Użyj reCAPTCHA

en: User update
pl: Aktualizacja użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username is taken
pl: Zajęta nazwa użytkownika

en: Username or email do not exist when trying to reset forgotten password
pl: Nie istniejące w bazie loginy lub emaile podane przy akcji resetowania hasła

en: Users ready to export, %s click here %s to generate and download a CSV.
pl: Lista użytkowników jest gotowa do eksportu, %s kliknij tutaj %s abu wygenerować i pobrać plik CSV.

en: Version:
pl: Wersja:

en: WP Native?
pl: Natywne WP?

en: WP-Members Additional Fields
pl: WP-Member ustawienia konta

en: WP-Members Users
pl: Użytkownicy WP-Members

en: WP-Members dialogs were updated
pl: Komunikaty WP-Members zostały zapisane

en: WP-Members expiration periods were updated
pl: Okresy ważności WP-Members zostały zapisane

en: WP-Members fields were updated
pl: Ustawienia pól formularza WP-Members zostały zapisane

en: WP-Members settings were updated
pl: Ustawienia WP-Members zostały zapisane

en: We were unable to validate the private key.
pl: Nie można zweryfikować klucza prywatnego.

en: We were unable to validate the public key.
pl: Nie można zweryfikować klucza publicznego.

en: Website
pl: Strona internetowa

en: White
pl: Biały

en: Yes
pl: Tak

en: You are logged in as %s
pl: Jesteś zalogowany jako %s

en: You are logged in.
pl: Jesteś zalogowany/a.

en: You are not currently logged in.
pl: Aktualnie nie jesteś zalogowany.

en: You can %s change this here %s making sure the box next to "Anyone can register" is unchecked.
pl: Możesz to zmienić %s wchodząc tutaj %s i odznaczając pole "Każdy może się zarejestrować".

en: You can customize the text for dialogs and error messages. Simple HTML is allowed %s etc.
pl: Możesz zmienić teksty dla informacji i komunikatów. Dozwolone są proste tagi HTML %s

en: You entered an invalid username or password.
pl: Podano nieprawidłową nazwę użytkownika lub hasło.

en: You have set WP-Members to hold registrations for approval
pl: WP-Members jest skonfigurowane tak aby rejestracje użytkowników przechodziły przez moderację admina.

en: You have set WP-Members to turn off the registration process
pl: W konfiguracji WP-Members jest wyłączona rejestracja użytkowników.

en: You have turned on reCAPTCHA
pl: Jest włączona reCAPTCHA

en: You may change your password here: %s
pl: Tutaj możesz zmienić hasło: %s

en: You may login at: %s
pl: Możesz zalogować się w: %s

en: You may login here:
pl: Tutaj możesz się zalogować:

en: You may wish to retain a copy for your records.
pl: Proponujemy zrobienie kopii tych danych.

en: You must complete the CAPTCHA form.
pl: Musisz przepisać kod CAPTCHA.

en: You originally registered at:
pl: Zarejestrowałeś/aś się do tego miejsca:

en: You will receive login instructions upon approval of your account
pl: Dostarczymy dane i instrukcję do logowania po akceptacji zgłoszenia.

en: Your WP settings allow anyone to comment - this is not the recommended setting.
pl: Twoje ustawienia WP pozwalają dodawać komentarze dowolnej osobie - nie jest to rekomendowane ustawienie.

en: Your WP settings allow anyone to register - this is not the recommended setting.
pl: Twoje ustawienia WP pozwalają się zarejestrować dowolnej osobie - nie jest to rekomendowane ustawienie.

en: Your WP settings allow full text rss feeds - this is not the recommended setting.
pl: Twoje ustawienia WP umożliwiają wyświetlanie pełnych treści wpisów poprzez RSS - nie jest to rekomendowane ustawienie.

en: Your information was updated!
pl: Zmiany w Twoich danych zostały zapisane!

en: Your new password is included below. You may wish to retain a copy for your records.
pl: Twoje nowe hasło jest wyświetlone poniżej.

en: Your password for %s has been reset
pl: Twoje hasło do %s zostało zresetowane

en: Your registration for %s has been approved
pl: Twoje zgłoszenie w %s zostało zaakceptowane

en: Your registration for %s has been approved.
pl: Twoje zgłoszenie w %s zostało zaakceptowane.

en: Your registration info for %s
pl: Twoje dane rejestracyjne do %s

en: Your registration information is below.
pl: Poniżej Twoje dane rejestracyjne.

en: Zip
pl: Kod pocztowy

en: and is pending admin approval
pl: i oczekuje na akceptację zgłoszenia

en: click here to logout
pl: wyloguj się

en: login
pl: zaloguj

en: password: %s
pl: hasło: %s

en: reCAPTCHA API keys are tied to a specific domain name for security reasons.
pl: Ze względów bezpieczeństwa klucze API reCAPTCHA są przywiązane do konkretnej domeny.

en: reCAPTCHA Keys
pl: Klucze reCAPTCHA

en: reCAPTCHA asks commenters to retype two words scanned from a book to prove that they are a human. This verifies that they are not a spambot while also correcting the automatic scans of old books. So you get less spam, and the world gets accurately digitized books. Everybody wins! For details, visit the %s reCAPTCHA website%s
pl: reCAPTCHA wymaga przepisania dwóch słów zeskanowanych z książki aby zabezpieczyć formularze przed botami rozsyłającymi spam. Więc masz mniej spamu, a świat zyskuje coraz więcej książek w wersji cyfrowej. Każdy wygrywa! Szczegółowe informacje możesz znaleźć na %s stronie reCAPTCHA%s

en: reCAPTCHA is a free, accessible CAPTCHA service that helps to digitize books while blocking spam on your blog.
pl: reCAPTCHA to darmowe usługi CAPTCHA, które pomagają w digitalizacji książek jednocześnie blokując spam na Twoim blogu.

en: reCAPTCHA requires an API key, consisting of a "public" and a "private" key. You can sign up for a %s free reCAPTCHA key%s
pl: reCAPTCHA wymaga kluczy API, publicznego oraz prywatnego. Możesz je uzyskać za darmo na %s stronie reCAPTCHA%s

en: reCAPTCHA was updated for WP-Members
pl: Ustawienia reCAPTCHA zostały zapisane

en: there was an error and no users were exported
pl: wystąpił błąd podczasu eksportu użytkowników

en: username: %s
pl: nazwa użytkownika: %s
